1

Dag 1

2

Dag 2

3

Dag 3

4

Dag 4

5

Dag 5

6

Dag 6

7

Dag 7

8

Dag 8

9

Dag 9

10

Dag 10

Dag 4

De tocht door Schipper het moeras.

Bij de infiltratie komt Karel te weten dat hij zich moet begeven naar het magische bos, een plek waar de grens tussen werkelijkheid en magie vervaagt. Onderweg stuit hij op een uitgestrekt moeras, de lucht zwaar en stil, de grond zompig en verraderlijk.

Aan de rand van het moeras staat een oude schipper genaamd Ann met een verweerde mantel en een lantaarn die zachtjes gloeit. Hij zegt: "Pas op, vreemdeling,". "De weg door het moeras is niet meer wat ze ooit was." Vroeger een groot meer maar door de orde is alle magie verdwenen waardoor het waterpeil is gezakt. Nu blijft er alleen een harig moeras over, overwoekerd, verraderlijk. En er leven nu dingen daarbinnen... de Baldi-baldi's. Ooit mensen, zeggen sommigen. Vervormd door het moeras magie." 

De oude schipper wijst naar een verweerde kaart in zijn hand. "Er zijn nog een paar van ons die de veilige paden kennen." Je moet ze vinden, stuk voor stuk. Elke wegwachter heeft een deel van de route. "Hier, dit is het eerste stuk." Hij drukt de kaart in Karel’s handen. Op het perkament is een kronkelig pad getekend, met markeringen in een onbekende taal. "Volg het pad alleen bij dageraad," fluistert de man. "En als je gefluister hoort… fluister dan niet terug."

Met de kaart in zijn bezit en de waarschuwingen in zijn achterhoofd, waadt Karel verder, dieper het moeras in, op zoek naar de volgende wegwachters… en dichter bij het magische bos.

Dagtocht

 

Dag 4 in de ogen van de Keuken

Na 4 dagen draait onze kampcookingmachine op volle toeren. 
Er zijn al veel populaire gerechten de revue gepasseerd en we kunnen ook dit jaar weer vaststellen dat de jongens van Chiro Herk flink kunnen eten. 
Morgen beginnen we aan de voorbereidingen van de alom bekende bezoekdag zodat we jullie van iets lekkers kunnen voorzien. 
Tussen al het harde werk door maken we ook tijd voor gezelligheid en teambuilding. Het resultaat kan je bekijken in onderstaand filmpje. 
Voor ons volgend nummer op te kunnen nemen, moeten onze kelen natuurlijk gesmeerd worden. 
We denken hierbij vooral aan zomerse cocktails om de sfeer erin te kunnen houden. 
Voel jullie vrij om ons hierbij te helpen. 
Wij kijken ernaar uit om jullie met open armen te ontvangen op 21 juli. 
Tot dan!
Team kampcooking.

Foto's van Dag 4





























1

Dag 1

2

Dag 2

3

Dag 3

4

Dag 4

5

Dag 5

6

Dag 6

7

Dag 7

8

Dag 8

9

Dag 9

10

Dag 10